Dřevostavby Kučera

Zahradní domky...

Obvodové stěny zahradních domů se vyrábějí z vysušeného smrkového dřeva, čtyřstraně opracovaného o tloušťce 28mm- 38 mm - 48 mm s dvojitou perodrážkou. Součástí celé dodávky je i montáž a doprava domku, včetně DPH.
Od zákazníka se vyžaduje pouze příprava základů
( např. betonová deska,betonové patky a jiný podkladový materiál ). Plánek základů domku Vám bude zaslán po obdržení písemné objednávky. Zahradní domky se vyrábějí v různých velikostních kategoriích, jež jsou uvedeny v nabídce firmy.
V případě, že zákazník požaduje jiné rozměry domku, firma zajistí individuální výrobu. Za atypický domek je pak cena stanovena na základě dohody. Výhodou těchto stavebnicových domků oproti běžně prodávaným je mnoho:


Jedná se o jednoduché domky, které jsou určeny pro obývání především v teplých měsících roku. Naše firma také nabízí i možnost zateplení domku, a to pomocí minerální vlny ISOVERE o síle 60 mm až 160 mm a vnitřní obložení – palubkovými deskami o síle 20 mm nebo sádrokartonem.

ÚPRAVY A ZMĚNY

- je možné provést jakoukoli úpravu standardního řešení, která je technicky proveditelná, je možno posunout či doplnit dveře, okna, okenice nebo je kompletně vyměnit (např. obloukové, jiný rozměr, atd.) změnit velikost půdorysu a výšky domku - vystředění střechy, rovné či ořezané rohy, čelní deska rovná, vyřezávaná nebo kombinovaná (vysvětlení těchto bodů viz. Doplňky). Každá stavba je vyrobena dle přání zákazníka.

Výber z fotografií zahradnch domků...