Na dosah ŠumavyKřemže, Jižní Čechy

Dobře žít i odpočívat. Cítit se fajn. Být doma.

Navrhujeme a stavíme dřevostavby. Od kopnutí do země po střechu, s deskou i bez desky. Z nejlepších materiálů a s péčí, na které stavíme své renome.

Naše stavby

Co umíme

Projekt +

Možná vám projekt už leží narýsovaný na stole. Možná svůj dům teprve nosíte v hlavě. Oboje zvládneme a druhá možnost nás dokonce potěší – rádi spolupracujeme od začátku. Váš dům tak může být opravdu o vás a pro vás. Zkušený architekt vám pomůže dostat vaši vizi na papír tak, aby respektovala tvar pozemku, lokalitu a vaše finanční možnosti. A stavební práce nám pak půjdou od ruky. Na katalogové domky nevěříme. Opravdu dobrý dům je šitý na míru a vy si ho zasloužíte.

Přípravné práce a základy +

Aby dům dobře stál, potřebuje pevné základy. Dřevostavby usazujeme nejraději na základových deskách, které dokonale známe a můžeme se na ně spolehnout. Proto nabízíme nejen samotnou montáž domu, ale i zhotovení desky. Máme zkušenosti a víme, co ohlídat, abychom se bezpečně vyhnuli pozdějšímu ujíždění domu, jeho popraskání, radonu, vlhkosti a nerovnostem.

Zajistíme pro váš dům zemní práce, vyhloubení základů, provedení základových pásů, hydroizolaci, vylití základové desky betonem a vyvedení síťových přípojek nad desku.

Pokud plánujete využít práci jiného zhotovitele, není to samozřejmě problém. Pošleme vám detailní technické požadavky a normy, které bude potřeba dodržet, než začneme stavět, a posléze jejich dodržení zkontrolujeme.

Realizace +

Postavit dřevostavbu s námi by vás nemělo stát nervy. Na realizaci vždy osobně dohlíží jeden z majitelů firmy a budeme rádi, když se na ní budete podílet i vy – kdykoliv budete chtít, a klidně i celou dobu můžete být na stavbě přítomni, můžete kontrolovat postup a průběh prací, použité materiály, spolurozhodovat a hlavně se ptát na cokoliv, co vás bude zajímat.

Dobře víme, že nějaká komplikace se najde u každé stavby, ale protože pracujeme v malém a sehraném týmu, umíme problémy řešit s chladnou hlavou a za pochodu.

Pokud říkáme, že nám záleží na tom, abyste se necítili jen jako investoři, ale abyste si stavbu svého domu především užili a byli spokojení s výsledkem, myslíme to vážně.

Konzultace +

Ať už máte hotový projekt nebo si chcete teprve ujasnit, jestli bude pro vás dřevostavba to pravé, rádi vás přivítáme v naší kanceláři.

Konzultace jsou bezplatné a nebojte, spěchat na vás nebudeme. V kanceláři máme nejen dobré espresso, ale hlavně klid a spoustu materiálů, abychom spolu mohli do detailu probrat, co vás bude zajímat.

Pokud se budete chtít setkat s našim architektem a projektantem, rádi vám domluvíme schůzku. Stačí vybrat termín a zavolat.




"Blower-door testem se měří vzduchotěsnost budovy. Výsledky testu se předkládají úřadům při žádosti o dotace a zároveň ukazují, jak kvalitně stavební firma pracovala." Michael Kubíček
certifikovaný měřič kvality dřevostaveb firmy Isocell